Plugins - WooCommerce Shipping &amp - en to pt_BR translation catalogue (5 entries)

en: WordPress.com Connection
pt_BR: Conexão com WordPress.com

en: Select a category
pt_BR: Selecione uma categoria

en: Enable automated taxes
pt_BR: Ativar taxas automatizadas

en: Disable automated taxes
pt_BR: Desativar taxas automatizadas

en: Enabled
pt_BR: Ativado
